KONST / Litografier / Färglitografi 13272444
nr 1327 2444
Carsten Engström
(1941-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 107/200. Motivet: 49x37cm
Carsten Engström, svensk målare född 1941, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:34:45
15/5 21:40:35
300 kr
18/5 18:45:44
Carsten Engström
Läs mer om Carsten Engström